SVW '27 - De officiele website van voetbalvereniging SVW '27 uit Heerhugowaard

Home ›› SVW '27  ›› Nieuws

Zoek

Andijk MA1 - SVW '27 MA1 (1-3)

woensdag 5 november 2008

Nieuws: Voetbal

Andijk MA1 - SVW '27 MA1 (1-3) Vandaag een nagenoeg complete selectie met alleen als aanvulling Donna Koning uit de MC afgereisd naar Andijk. Vertrokken met enige vertraging toch nog op tijd aan gekomen en met dank aan de personen die met hun auto hebben gereden. De eerste helft begon SVW vrij slap, ongeconcentreerd, met te weinig inzet en weinig spelplezier aan de wedstrijd. Dit resulteerde in veelvuldig balverlies, foutieve passes en het niet houden van de posities. Toch ontstonden de eerste in de wedstrijd in het strafschop gebied van Andijk, doch doordat onze spitsen hun vizier niet op scherp hadden staan werden de eerste kansen gemist.

Na een aanval van Andijk, waarbij de verdediging elkaar aan bleef kijken was het Andijk die de uiterst betrouwbaar en goed keepende Jennifer kon passeren, dus 1-0 achter. SVW bleef echter hierna nog steeds niet voluit spelen maar vlak voor de rust gelukte het Stefanie toch om na een fantastische pass van Larissa om door te breken en de keeper van Andijk in tweeën te passeren, dus 1-1.

Hierna het rustsignaal gevolgd door een donderspeech van ondergetekende in de kleedkamer. Direct na aanvang van de tweede helft leken de speelsters van SVW de speech begrepen te hebben want er werd nu weer met inzet, volledige concentratie en plezier gevoetbald, hetgeen resulteerde in de ene aanval na de andere. Echter de spitsen wisten het net nog niet te vinden. Zo was er een schitterende actie van Monique die langs de zijkant opstoomde, een aantal spelers voorbij ging en besloot met een schot dat in de verre hoek op de paal uiteen spatte. Ook Stefanie lukte het maar niet om de bal achter de overigens goed keepende tegenstanster te krijgen. Echter vanuit een hoekschop, genomen door Larissa was het Donna, die met een werkelijk schitterende halve omhaal bij de eerste paal, het net deed bollen door de bal er snoeihard tegenaan te knallen 1-2.

Andijk kreeg nagenoeg geen kansen meer en werd op hun eigen helft vast gezet en de spaarzame keren dat zij er wel uitkwamen was het telkens weer onze verdediging en Jennifer die zeer rustig de zaak konden klaren. Halverwege de tweede helft opnieuw een corner wederom van Larissa en nadat de bal door de verdediging van Andijk niet ver genoeg werd uitverdedigd was het Sabiha die met een mooi diagonale schuiver de uitslag van 1-3 op het bord zette. Verder kregen wij nog een aantal kansen doch het net werd niet vaker meer gevonden. Al met al een verdiende toch wel zwaar bevochten zege.

De coach Egbert.

Hoofdsponsors

Van der Meer en Philipsen
Wouters Slijkerman Makelaardij

Jubileumloterij

Get Adobe Flash player

AZ Talentenplan

AZ Talentenplan

Advertentie

Advertenties

Advertentie

sitemap

Ook een clubsite? this.site = ©reated by REYEZ!