SVW '27 - De officiele website van voetbalvereniging SVW '27 uit Heerhugowaard

Home ›› Senioren ›› SVW '27 1 ›› Nieuws

Zoek

SVW '27 1 toont veerkracht tegen Flamingo's 1

zondag 27 september 2009

Nieuws: Voetbal

SVW '27 1 toont veerkracht tegen Flamingo's 1


SVW '27 1 TOONT

VEERKRACHT

TEGEN

FLAMINGO’S 1



Heerhugowaard
– In een levendige en daardoor aantrekkelijke wedstrijd, slaagde SVW erin om te winnen van het hoger geplaatste Flamingo’s. Vlak voor de pauze wist SVW binnen de minuut  tweemaal te scoren. De Alkmaarders deden vrijwel hetzelfde, door vlak na rust binnen drie minuten de stand gelijk te trekken. Even leek het erop, dat SVW een nieuwe nederlaag tegemoet zou gaan. Flamingo’s voerde de druk op, maar SVW hield stand. En toen een speler van Flamingo's wegens tweemaal geel het veld moest verlaten, speelden de groen-zwarten het goed uit. Jan Bruin schoot zijn ploeg uiteindelijk in de 78e minuut naar de luid bejubelde zege en voltooide hiermee zijn hattrick (3-2).

Twee technisch vaardige ploegen begonnen de wedstrijd in een hoog tempo. Over en weer kwamen er kansen. De eerste kans was voor Flamingo’s, maar het schot van Randy Alper in de 14e minuut ging rakelings over. Namens SVW schoot Nigel Wijdenbosch in de 15e minuut hard in. Doelman Gerjan Stet redde voortreffelijk, maar zag de bal voor de voeten van Rick de Goede komen, maar ook diens schot wist hij knap te pareren.

Het publiek kwam goed aan zijn trekken, daar beide teams vol voor de aanval kozen. Door een verdedigingsfout bij SVW in de 22e minuut, kwam Burak Bulduk in balbezit en ging alleen op Richard Commandeur af. De SVW-doelman verkleinde goed zijn doel en wist de bal goed te stoppen. De openingstreffer kwam in de 39e minuut. Thijs Draper pikte de bal op eigen helft op, liet met een paar uitgekiende acties zijn tegenstanders achter zich en plaatste loepzuiver op de attent meegekomen Jan de Bruin, die met dit buitenkansje wel raad wist (1-0). Een minuut later profiteerde Nigel Wijdenbosch goed van de ruimte, gaf de bal voor op Jan de Bruin, die vanuit een moeilijke hoek toch een gaatje wist te vinden (2-0).

In de tweede helft was de SVW-verdediging aanvankelijk nog niet helemaal bij de les. In de 49e minuut gaf men Burak Bulduk teveel ruimte, hetgeen de Flamingo’s spits genadeloos afstrafte (2-1). En nadat Maurice Gijzen drie minuten later via een benutte strafschop de gelijkmaker (2-2) op het scorebord bracht, was de wedstrijd weer helemaal open. Flamingo’s was aanvankelijk de bovenliggende partij. Het wilde het aangeslagen SVW de nekslag geven. Talrijke gevaarlijke aanvallen golfden op het doel van Richard Commandeur af.

Pas na een kwartier slaagden de groen-zwarten erin om zich aan de druk te onttrekken, maar toen was het ook bijna raak. Marcel de Wit kopte in de 62e minuut op de lat na een hoekschop van Tom Hes. SVW ontsnapte echter in de 70e minuut toen Gijzen alleen voor Commandeur zijn inzet maar net naast zag gaan. Vlak hierop moesten de Alkmaarders met tien man verder. SVW voelde dit goed aan en maakte gebruik van de ontstane ruimte.

Jan de Bruin omspeelde in de 78e minuut de buitenspelval en versloeg Gerjan Stet met een droge knal (3-2). Hierna kregen Rick de Goede en Nigel Wijdenbosch nog uitstekende kansen om de score op te voeren, maar beiden strandden op een voortreffelijk keepende Gerjan Stet.
 

De wedstrijdbal werd geschonken door :

Juwelier Sjaak Knijn
Middenweg 192
Heer-hugowaard

Zondag speelt SVW uit tegen DEM, aanvang 14.00 uur.

TdV
 

Hoofdsponsors

Van der Meer en Philipsen
Wouters Slijkerman Makelaardij

Jubileumloterij

Get Adobe Flash player

AZ Talentenplan

AZ Talentenplan

Advertentie

Advertenties

Advertentie

sitemap

Ook een clubsite? this.site = ©reated by REYEZ!