Home ›› Junioren ›› SVW '27 C1 ›› Nieuws
zondag 22 februari 2009
Nieuws: Voetbal
SVW ’27 C1 – DWV C1
Na een zéér lange winterstop ( ik kan mij niet herinneren dat ik ooit zo’n lange winterstop heb meegemaakt ) moest de C1 op een zonnige zaterdagmiddag 21 februari aantreden tegen DWV C1 waartegen in de “heenwedstrijd”een 3-3 gelijkspel
werd gehaald.
Dat DWV de voorafgaande 2 weken wel had gevoetbald en SVW niet was zeker de eerste helft goed te merken. Tel daarbij nog de afwezigheid van een drietal speler aan Waardse kant door vakantie en een zieke trainer en het werd duidelijk dat het voor de C1 en moeilijke middag zou gaan worden. Binnen de 10 minuten wist DWV door slecht uitverdedigen op een 0-1 voorsprong te komen, waarna in de 15e minuut door onoplettendheid bij een snel genomen vrije trap de 0-2 op het scorebord kon worden vastgelegd. Verder dan een, terecht wegens buitenspel, afgekeurd doelpunt van Glenn Schipper kwam de C1 in de 1e helft niet.
In de uitwedstrijd tegen DWV was door de C1 een 3-1 achterstand fraai weggewerkt tot een 3-3 gelijkspel, dus een 0-2 achterstand bij de rust hoefde niet als hopeloos te worden beschouwd. SVW C1 speelde inderdaad de 2e helft beter, zonder dat dat eigenlijk tot echte kansen leidde. Door uitstekend keeperswerk van Maik wist DWV niet meer te scoren en na een ‘frommeldoelpunt “van Yannick Schipper in de laatste minuut van de wedstrijd was er helaas geen tijd meer om met een slotoffensief nog een gelijkspel uit het vuur te slepen. Een gelijkspel dat overigens niet verdiend zou zijn geweest, gelet op het betere spel van DWV.
Na deze nederlaag is de aansluiting bij DWV en Blauw Wit helaas weer even uit beeld. Met 14 punten uit 13 wedstrijden is het gat met de drie onderste ploegen ( Koedijk:7 behaalde punten, Overbos 5 behaalde punten en Vitesse ’22,4 behaalde punten) echte dermate groot dat voor degradatie niet hoeft te worden gevreesd.
Zaterdag a.s. uit tegen Volendam C1 waartegen een smadelijke thuisnederlaag met 4-1 moet worden gewroken.
Hilko Kramer