zondag 16 oktober 2011
Nieuws: Pupillen
SVW D2
-
Reigerboys D2
Alweer een derby !!!
Lekker fris en zonnig, dat zien we graag. Zonnebril in de aanslag op weg naar SVW.
Dankzij onze sponsor Ricoh hebben de mannen sinds deze week prachtige tassen en trainingspakken. Nu zien wij er ook eens gelikt uit, zeg maar.
De mannen zijn al lekker aan het warm draaien als ik bij SVW aankom. Tja, dat is de luxe als de keeperstrainer ook nog eens je man is, die neemt dat gewoon het kind mee. En dan kom ik net op tijd aan.
Wij als ouders kijken toch een klein beetje tegen de wedstrijd op, Reigerboys is gewoon wel een hele sterke ploeg. Maar via Axe l(vader Sylvijn) hebben we toch wat extra informatie ontvangen. De mannen moeten vooral niet te bang zijn om druk te zetten, want ook dit machtige Reigerboys vindt dat best moeilijk.
Laten we maar beginnen. Door een aantal vakantiegangers, namelijk Sylvijn en Yannick, en natuurlijk Lucas die nog steeds last heeft van een gekneusde teen, hebben we versterking van Jens en Federico (hopelijk schrijf ik het goed). Van Jens weten we dat hij een solide speler is en Federico hebben we van de week bij de training in aktie gezien.
Sinds de aftrap beginnen onze mannen gretig, er wordt heerlijk over getikt zoals we dat in het begin ook gezien hebben. Er worden zeker diverse aanvallen opgezet, die smakelijk zijn om naar te kijken. Onze Rik staat heerlijk te keepen en kan de bal goed kwijt aan Pelle en Daan. Via Jens wordt de bal dan diep gegeven naar de flanken waar Rick en Federico staan. Maar Reigerboys weet in die aanval toch de bal te veroveren en voor we kunnen knipperen met onze ogen rolt die bal er heel knullig in. 0-1. Wat jammer, maar ach de wedstrijd is net begonnen.
Onze mannen zetten de tegenaanval op en weer kan Milan naar de linkerkant uitwijken waar Federico al op de bal staat te wachten. Hij kan de bal voorgeven voor Dano, die helaas net mist. Maar daar stond Vince nog en die kan uithalen, PAAL.
Pfff, wij hebben het zweet in de handen staan en geven de mannen natuurlijk de nodige complimentjes. De tegenpartij kan er daarna goed uitkomen en gaat voor de aanval. Met een afstand schot is daar 0-2. En rust.
Ondanks dat we achter staan genieten wij wel van de wedstrijd. Er kan immers nog veel gebeuren. En er wordt giga leuk gevoetbald.
Tweede helft gaat van start en we zien dat Reigerboys een doel voor ogen heeft en dat is, de wedstrijd niet meer weggeven. Ze gaan er fel op, feller dan de eerste helft. Onze mannen laten toch een beetje hun koppie hangen, maar de altijd positieve Rene geeft ze nog een setje in de rug. Toch is de 0-3 niet te voorkomen, hij ligt erin voor we het weten. Wij schreeuwen onze mannen door de wedstrijd heen en het lijkt te werken. Er komt een prachtige aanval op gang, die via Sander naar Coen, die een goede wedstrijd speelt. Hij kan Milan aanspelen en die geeft de bal keurig aan Rick mee. We zien Federico al lopen en Rick heeft hem ook gezien, met een prachtige voorzet, wordt het via Federico 1-3. Wat een blijdschap zowel bij de mannen als bij ons. Zie je nou, denken wij………Het kan.
Toch kunnen onze mannen niet tegen de steeds sterker wordende tegenstander op. De koppies gaan hangen en dat is toch jammer. Uiteindelijk verliezen de mannen met 1-5. Toch hebben de ouders zeker de eerste helft genoten en ik weet zeker dat de toeschouwers die er voor de tegenstander kwam, er ook zo over dachten.
Mannen geniet van de vakantie en aankomend weekend een leuke oefenpot tegen de D3. We zien elkaar bij de training !!!
Groetjes Debbie