Home ›› Nieuws

Zoek

Even een woord van de voorzitter.

zondag 22 januari 2012

Nieuws: Bestuur

Even een woord van de voorzitter.


DE BAL ROLT WEER

Ja de winterstop zit er weer op. Buiten is het 9 graden het lijkt wel voorjaar. Maar laten we ons niet voor de gek houden er kan in februari nog veel sneeuw en ijs komen. Ons voetbal hart slaat weer sneller. Nu komt de 2e helft van de competitie de belangrijkste! Want vanaf nu worden de prijzen verdeeld. Natuurlijk steunen we ons eerste Ulrich en Orson gaan ons aan het eind van dit seizoen verlaten wij hopen met een mooie prijs. Wij rekenen er op dat ondanks soms verschil van inzicht iedereen weer dat doet waar hij goed in is.

                                       `Samenwerken om te winnen`.                                   
 

Nog even een terugblik op de gezellige en goed bezochtte nieuwjaarsreceptie. De receptie werd vooraf gegaan door de nieuwjaarwedstrijd oud SVW '27 tegen het huidige SVW '27 1. De eerste helft kon “oud SVW” het nog goed bijhouden in deze helft verloren ze slechts met 1-0. Ook de tweede helft ging niet slecht deze werd met 3-1 verloren. Het ging mede goed doordat het huidige eerste met 10 man verder moest spelen en in oud SVW speelde ook enkele mogelijke toekomstige SVW 1ers.  Al met al was het een leuke wedstrijd.  Doordat de wedstrijd door ging was er ook meteen lekker veel publiek in de kantine aanwezig. Mooi was het ook dat onze oud-voorzitters met hun partners er waren o.a. Harry Wouters, Wil van de Meer en Jan Leegwater. Jan heb ik even bijgepraat over onze jeugdopleiding. Hij was erg onder de indruk en heeft zelfs een exemplaar meegenomen naar het hoge noorden.

Onder leiding van Harry Viet en Arie Kurver worden er grote stappen gemaakt op voetbal gebied, maar ook op ander gebied waren  veel activiteiten o.a. het opknappen van de bestuurskamer en installeren van een beamer ( met dank aan Ricoh) en de nieuwe inrichting van het plein, prachtige nieuwe training outfits (met dank aan de Groen Zwarte Maten) En ook werd onze club winnaar van de Heerhugowaards Competentie Award, voor onze scheidsrechters opleiding.

Verder was aan het begin van dit seizoen de papieren SVW´er er niet meer. Het is gewoon heel goed verlopen wat kleine aanloop probleempjes werden snel verholpen door Tom Hes en het web team. Het bespaart bomen (milieu) en geld. En voor de sponsoren en adverteerders is er een veel groter bereikbaarheid en dat schept weer mogelijkheden voor onze financiële toekomst.

Het was ook mooi dat Jan Philipsen en Manon Wouters onze hoofdsponsors op de receptie aanwezig waren, dat getuigt van hun betrokkenheid met onze club. Het is voor ons van groot belang dat wij onze sponsors weten te binden in deze moeilijke tijden en wij moeten als club meer bieden. Op de sponsoravond van 24 november werd dat ook uitgedragen door Aloys Wijnker  van AZ en Tom Hes over Social Media ( onze toekomst). Het bereiken van grote groepen mensen vooral ook buiten de club is van groot belang om de advertentie-opbrengsten te verhogen.

Ook de bestemming van de opbrengst van het Keezen toernooi is goed besteed, nieuwe Dug-outs bij het B-veld. Omdat de standaard Dug-outs niet paste binnen het veld en ons budget, zijn ze in eigen beheer gemaakt. Door de bouwploeg van Gerard Bankras, Menno Botman, Pe van Stralen, Ben van Gaal en Gerard Ligthart. Allemaal bedankt hier voor.
  
Over bouw gesproken, voor dit jaar staat er een grote renovatie op stapel. De oudere kleedkamers worden kaal gehaald en voorzien van nieuw tegelwerk en sanitair met automatisch geschakelde verlichting. We hopen ook dat als de gemeente mee financiert het gehele dak van de Kink wordt voorzien van betere isolatie en nieuwe dakbedekking. Dit om onze vereniging een betere uitstraling te geven en het energie verbruik met 20% terug te dringen dat moet dan een besparing opleveren van + € 5.000,=  per jaar. Wij rekenen daarbij op medewerking van veel vrijwilligers.

Daarbij komt het natuurlijk mooi uit dat er hard wordt gewerkt door Frank en Mandy de Bont aan een vrijwilligers commissie. Zodat duidelijk is wat iedereen kan en eventueel wil doen voor de club. Want vrijwilligers daar draait alles om. Zo ook Coby en Frans Dekker zij werden benoemd tot lid van verdienste voor 28 jaar trouwe dienst in de kantine. Daarom namens het bestuur ook heel veel dank voor al het werk wat door jullie vrijwilligers allemaal gedaan wordt. In dat kader wil ik nog graag opnoemen de benoeming van Mirjam Ozhazinedar tot vrijwilliger van het jaar tijdens de gezellige medewerkers avond 14 oktober 2011.

Voor dit komend jaar staat er voor het bestuur nog veel meer te doen zoals; het instant houden van het dames voetbal. In enkele leeftijdsgroepen zijn er niet genoeg speelsters. Het ondertekenen van de samenwerkingsovereenkomst met AZ voor een “drie sterren” status van onze jeugdopleiding.

Een grote klus wordt natuurlijk de al eerder genoemde renovatie van onze KINK help allen mee! Wij rekenen op veel hulp van ons vrijwilligers corps.
.
Het wordt ook een toer om de financiën op orde  te houden. Veel adverteerders en sponsoren hebben het moeilijk. Ik wil ook vooral nu alle sponsoren bedanken voor hun bijdrage en support, wij blijven op ze rekenen.

Verder doe ik nog een oproep aan jonge ondernemers en managers binnen SVW. Ik zou graag met hen willen overleggen om een nieuwe business club op te richten, met als doel om een nieuwe generatie ondernemers met SVW te verbinden. Goed voor SVW en goed om te netwerken voor de jonge ondernemers.

In September vieren we ook ons 85 jarig jubileum het wordt een spektakel we zien er naar uit.  Hans Groenland en zijn mannen houden ons op de hoogte. Tot slot wens ik iedereen een sportief en gezond sportjaar 2012.

Ons motto is en blijft;  SAMEN  VOORWAARTS
Namens het bestuur Ted Groot.    20 januari 2012.     

Hoofdsponsors

Van der Meer en Philipsen
Wouters Slijkerman Makelaardij

Jubileumloterij

Get Adobe Flash player

Advertentie

Advertenties

Advertentie

sitemap

Ook een clubsite? this.site = ©reated by REYEZ!