zondag 13 juli 2008
Nieuws: Algemeen
Met ingang van dit seizoen zal er geen sprake meer zijn van halve registraties in het amateurvoetbal. Dit heeft het bestuur amateurvoetbal 12 maart 2007 besloten. Ook de staffel is aangepast waarin is vastgelegd wanneer een gele kaart een uitsluiting tot gevolg heeft.
Eerste tot en met derde registratie
Iedere eerste tot en met derde registratie die een speler krijgt binnen de registratieperiode van één seizoen in een categorie heeft geen wedstrijd uitsluiting tot gevolg voor de betrokken speler.
Vierde tot en met tiende registratie
Iedere vierde tot en met tiende registratie die een speler krijgt binnen de registratieperiode van één seizoen in een categorie heeft één wedstrijd uitsluiting tot gevolg voor de betrokken speler.
Elfde en volgende registratie
De binnen één seizoen in een categorie geregistreerde elfde en volgende registratie levert elk een uitsluiting op van twee wedstrijden.
Twee waarschuwingen in dezelfde wedstrijd
Twee waarschuwingen aan dezelfde speler in één wedstrijd, waarbij de speler van het speelveld wordt gezonden, resulteren in twee registraties in de betreffende categorie.