zaterdag 10 september 2011
Nieuws: Pupillen
SVW'27 D2 begint de competitie
met een overwinning op Victoria O.
Zaterdag 10 september 2011 , we mogen uitslapen voor de eerste competitie wedstrijd. 10 uur vertrekken richting Obdam. Even kijken hoe het nieuwe D2 team eruit ziet. Namen leren kennen , anders wordt het een vreemd verslag. Ik stel onze mannen aan U voor: Rick(k), Milan, Daan, Sander, Yannick, Coen, Pelle, Remco, Lucas,Rick, Silvijn, Vince en Dano. Nou dat zijn ze. Yannick was geblesseerd, maar wel mee. Kijk zo hoort het !!
Als we in Obdam aankomen is het nog wat bewolkt, maar zeker goed van temperatuur. Voor onze mannen is dit prima voetbal weer, misschien wel te warm. Doordat onze mannen de kleedkamer in moeten voor hun tactiek bespreking, zijn wij als ouders genoodzaakt om koffie te drinken. En alsof wij al jaren bij elkaar horen, zitten we gezellig aan een koppie. Ik voel me wel een beetje eenzaam tussen de mannen, maar we hebben het ook zeker wel over echte mannen dingen en voel me toch redelijk op mijn gemak hihi. Jammer dat we het niet over voetbal gingen hebben, want dan had ik mannen nog versteld doen staan !! Volgende keer beter……..
De wedstrijd begint, we zijn zo benieuwd !! Na de bekerwedstrijd tegen Reijgerboys zijn we iets wat voorzichtig, maar zeker positief. De zon breekt door, het wordt heerlijk warm. Voor ons natuurlijk lekker, voor de mannen minder. Het valt ons op dat de mannen echt heel serieus lijken. En er wordt dan ook heel veel op de helft van Victoria O gespeeld. Heerlijk gevoel voor ons, als ouders.
Onze mannen zetten goed druk en Victoria voelt zich ook onder druk gezet, want de ballen blijven over de zijlijn vliegen. Er is gewoon dreiging vanuit SVW, wat zijn we trots, nu al !! We merken dat de mannen natuurlijk nog aan hun team moeten wennen, maar we hebben hoop. Na een hoop gebal op de helft van de tegenpartij lijken de mannen nog meer richting doel te komen. Milan neemt de bal aan en net op het moment dat we denken nu kan het niet, haalt hij uit en het staat 1-0 voor SVW. De mannen feliciteren elkaar en wij hopen dat deze strijd door gaat.
De mannen zijn gedreven en merken toch wel dat Victoria zich makkelijk onder druk laten zetten. Hier maken ze dan ook dankbaar gebruik van, want de 2-0 ligt op de loer. Na toch wel prachtig overspel wat begint in de achterhoede bij Pelle en Coen, via Daan naar Remco die de bal breed geeft aan Milan. Milan speelt hem links naar Sander en die ziet Ricky al lopen. Silvijn loopt keurig mee naar voren en kan hem prachtig in schieten. 2-0.
Heel eerlijk gezegd krijgt Victoria maar 1 kans de eerste helft , maar die wordt op een fantastische manier door onze keeper Rick uit het doel gehaald. Mede door het geroep van keeper trainer Arjen die achter het doel staat, is Rick snel op de been om de bal uit het doel te slaan. Wij telden hem al, dat begrijp je, maar des te groter was ons applaus. Want ondertussen heb ik gezelschap gekregen van nog 2 moeders, Gezellig meiden !!
Rust, daar zijn we aan toe. Ondanks het warme weer gaan we toch met z’n allen aan de koffie. En voor we het weten staan onze mannen alweer klaar op het veld. Onze koffie staat nog te dampen, maar ja de plicht roept hè. Met rode gezichtjes staan de mannen te wachten op de aftrap, wij hopen allen dat ze het vol houden.
De mannen weten het aardig vol te houden tegen de elf van Victoria O, maar je ziet de vermoeidheid toeslaan. Het aansluiten lukt allemaal niet zo erg meer. En door een verdedigingsfout van Ricky, valt er een tegen doelpunt. Dit is jammer, maar we zijn nog niet verloren. Al denken onze ouders die vorig jaar D2 hebben gespeeld van wel. Die hebben zoveel tegenslagen gehad, dat ze het lastig vinden om te geloven dat we dit nog steeds kunnen winnen.
Ze moeten nog ongeveer 8 minuutjes, de mannen creëren geen kansen meer en Victoria O krijgt steeds vaker balbezit. Maar wij zullen geen goeie ouders zijn als wij onze mannen er niet doorheen zouden schreeuwen. Wij zijn trots en roepen dat ze nog ff vol moeten houden. Nog 5 minuten te gaan, ze lijken voorbij te kruipen. Alle koppies op het veld zijn rood en warm en dat we tegen 2de jaars D pupillen voetballen komen we nu tegen. Vince en Silvijn hebben het gehad. Ze worden omver gelopen en vallen. Ook deze mannen zijn niet de grootste van het veld. Er komt nog een aanval van de tegenpartij en toch weten Pelle en Daan deze goed weg te werken. Iedereen verdedigd mee, ze willen winnen !! Nog een paar ballen richting Dano en dan is het voorbij.
Ze hebben gewonnen !!!!!
Oh wat zijn we blij en de mannen ook. Eerste competitiewedstrijd en gewonnen, heerlijk gewoon.
Ik zal proberen jullie elke week op de hoogte te houden van onze mannen.
Groetjes Debbie(enthousiaste voetbalmoeder)