Home ›› Nieuws/columns ›› Columns
donderdag 8 mei 2008
Column: Nader kennismaken met...
Hans Entius
Leeftijd: 50 jaar
Burgerlijke staat: Getrouwd met Anja. Ik heb drie kinderen. Renate, Stefan en Leon van respectievelijk 23, 21 en 18 jaar.
Beroep: In het verleden ben ik bloemkweker geweest van met name zomer bloemen, zoals anjers en rozen. Al weer heel wat jaren verdien ik mijn brood als hoofd conciërge van het Stedelijk Dalton College in Alkmaar.
Hoe lang al betrokken bij SVW\'27: Zo\'n 13 jaar actief binnen de vereniging.
Uw bezigheden bij de club: Vroeger begeleider van de F1, Coördinator van de E en F pupillen, later voorzitter van de pupillen commissie. Momenteel lid van de Beleids Technische Commissie (BTC), voorzitter van de junioren commissie (A t/m C + de meiden), samen met Egbert van de Velden coördinator van de B-jun. en samen met Ted Bruin mede organisator van de jaarlijkse geranium actie.
Favoriete voetbalclub na SVW\'27: AZ ( komt wel weer goed)..
Grootste sporter ooit: Op dit moment heb ik grote bewondering voor Sven Kramer. Maar ook de voetballer Pele heb ik hoog staan en niet te vergeten de grootste bokser ooit, Mohammed Ali (Cassius Clay), waar je \'s nachts echt je bed voor uit kwam..
Hekel aan: De vernielende jeugd. Het slopen van bushokjes en het besmeuren van muren. Deze stakkers hebben totaal geen respect voor andermans spullen.
Hobby\'s: Naast SVW, heb ik een bestuursfunctie bij de scouting, bestuurslid van de katholieke kerk en verder wandel en tuinier ik graag.
Muziek: Muziek uit de jaren 60 en 70.
Aanbevolen boek: De Bijbel, maar ook gedichten bundels en Westfriese verhalen
Tv programma\'s: Sport en actualiteiten programma`s, zoals Nova en Hart van Nederland.
Grootste waardering voor: Vrijwilligers in de breedste zin van het woord. Mensen die probleemjongeren begeleiden, bijvoorbeeld in de stichting Nehemia, maar ook het Leger des Heils doet heel goed werk.
Beslist geen drankje drinken met: Geert Wilders. Te radicaal, lokt beslist verkeerde reacties uit.
Graag een eitje tikken met: Mijn eigen vrouw, doe dat elke zondag, even een moment voor ons zelf.
Een nog te verwezenlijken wens: Niet specifiek, maar momenteel wordt ons huis gebouwd en dat is toch de uitkomst van een droom.
Wilt u nog iets kwijt: Dat het nog heel lang goed mag gaan met SVW\'27.