Home ›› Nieuws/columns ›› Columns
maandag 18 februari 2008
Column: Nader kennismaken met...
Jack Contze
Leeftijd: 57 jaar
Burgerlijke staat: Gehuwd met Truus en heb een zoon met de naam Barry.
Beroep: Medewerker personeelszaken bij Corus. Ik houd mij o.a. bezig met "Training and Education". Voorzitter overleg ondernemingsraad en voorzitter van de Arbo groep.
Hoe lang al betrokken bij SVW'27: Alweer 27 jaar.
Uw bezigheden bij de club: Altijd gezocht in allerlei trainersactiviteiten. Trainer geweest van de A, B en C- junioren. Al heel wat jaren heb ik de C-selectie van de senioren onder mijn hoede. Gedurende 24 jaar trainercoördinator van de vrijwillige trainers en sinds 10 jaar lid van de BTC.
Favoriete voetbalclub na SVW'27: Ajax
Grootste sporter ooit: Dan kom ik toch op Johan Cruijff. Geweldige voetballer geweest, maar wat ik in hem ook bewonder zijn de vele internationale activiteiten op voetbal gebied.
Hekel aan: Eigenlijk aan weinig. Mijn motto is Leven en laten leven.
Hobby's: De voetbalsport en dan niet alleen het trainersschap, ik voetbal zelf nog bij de zaterdagclub Odin `59 in Beverwijk. Tuinieren, met daarbij de verzorging van een grote vijver en ik beleef veel plezier aan onze Britse rashond, een whippet.
Muziek: Eric Clapton. Een geweldige gitarist. Ik heb een grote verzameling van zijn muziek en kan niet nalaten om in het buitenland naar nieuwe opnamen en uitgaven te zoeken. Ook heb ik concerten van hem bezocht.
Aanbevolen boek: Gek op Nederlandse schrijvers zoals Jan Wolkers en Boudewijn Buch. Mijn laatst gelezen boek is de Da Vinci Code van George Brown.
Tv programma's: Cabaretachtige programma`s met als favoriet "Good Old" Freek de Jonge. Vroeger in Neerlands Hoop met Bram Vermeulen, later solo. Hij is nog steeds één van de allerbeste.
Grootste waardering voor: Research. Mensen die onderzoek doen en maar blijven zoeken naar dat ene medicijn.
Beslist geen drankje drinken met: Eigenlijk wel met iedereen.
Graag een eitje tikken met: Mijn vrouw. Ik heb een drukke baan, mijn hobby's nemen ook nogal wat tijd in beslag en ik krijg daar alle ruimte voor. Dus zondags ontbijten is een heerlijk rustpunt.
Een nog te verwezenlijken wens: Dat ik het nog eens mee mag maken dat het 8e elftal, de "Brede Mannen" kampioen worden. Wat zou dat leuk zijn.
Wilt u nog iets kwijt: O, ja, dat ik weliswaar voetbal bij Odin'80, maar toch een echte SVW-er ben.