SVW '27 - De officiele website van voetbalvereniging SVW '27 uit Heerhugowaard

Home ›› SVW '27  ›› Nieuws

Zoek

Easter open van 2 tot 5 april

vrijdag 9 april 2010

Nieuws: Voetbal

Easter open van 2 tot 5 april
Easter open tournament van 2 april tot en met 5 april 2010
 



Dag 1
.
Net als vorig jaar deed de MB1 mee aan het Easter Open Toernooi in Brabant/Limburg. Het was weer een lange rit richting Brabant. Heel veel files en langzaam rijdend verkeer, maar dat mocht de pret niet drukken. Bij aankomst bleek, dat de gehuurde hutten er ten opzichte van vorig jaar als villa’s uitzagen. De chalets waren (nu nog wel) gloedjenieuw, wij mochten er als eersten in overnachten.

Na de huisjes en bedden verdeeld te hebben, deden we ons tegoed aan een overheerlijke maaltijd (aangezien er alleen vaders mee waren, hadden de moeders uit voorzorg pannen macaroni en nasi meegegeven, in de hoop dat de meiden in ieder geval één keer dit weekend gezond eten kregen).

De opening van het toernooi stelde niet zo veel voor, dus gingen we snel weer terug naar onze villa’s. Omdat we de volgende ochtend om 7 uur al aan het ontbijt moesten zitten, lag iedereen voor middernacht al heerlijk te slapen (de moeders lezen mee, vandaar deze kleine verdraaiing van de waarheid).


Dag 2
.
Een ritje van een half uur naar het sportpark, om er daar achter te komen dat technisch directeur J. Stoop de vaantjes vergeten was mee te nemen. Héél vervelend natuurlijk, vooral voor de tegenstanders, die al meteen met lege handen stonden. Helaas gold dit alleen voor de uitwisseling van de vaantjes: na de wedstrijd bleef SVW met lege handen achter…. 3-0 voor de supersnelle Amerikaanse meiden.

Na een donderpreek, zoals alleen coach Bob Kool die kan geven, stonden de meiden te springen om de volgende wedstrijd te beginnen. Helaas waren ook deze Engelse tegenstanders te sterk. De tegenstanders voor de 3e wedstrijd waren kleine meisjes, vergeleken bij onze meiden, maar toch ook te sterk: 2-2.

We zijn heel stilletjes vertrokken van het voetbalpark. Snel terug naar onze villa’s om de middag door te brengen met shoppen, boodschappen doen, en andere nuttige dingen.

s Avonds patat gehaald voor het hele gezin, en op naar de disco, waar de meiden zich prima hebben vermaakt. Ze hadden niet te klagen over een tekort aan aandacht van het mannelijk geslacht… Uiteindelijk hebben we de meiden toch maar weer mee terug genomen naar onze villa’s voor een heerlijk hapje toe (lekkere balletjes van slager Hank).


Dag 3. Uitgeslapen tot 8 uur, de eerste wedstrijd was gepland om 9:50 uur. Verder wil ik het hier eigenlijk niet over voetbal hebben. De meiden speelden ver onder hun kunnen. Geen prijzen dus mee terug naar Heerhugowaard. ’s Middags is een groep meiden wel wezen kijken naar de jongensfinale.

Verder lekker Chinees gegeten, potje gebowld, kortom: het weekend was heel gezellig en geslaagd. De meiden werd gevraagd om in 2 zinnen op te schrijven wat ze van het weekend vonden, en kort samengevat kwam het hier op neer: “jammer van het voetbal, maar het was wel weer gezellig”.

 

Dag 4. Alle dekbedden en matrassen weer verhuisd naar de juiste huisjes, tassen ingepakt en lekker weer terug naar de moeders……

 

Conclusie.
De vaders vonden het leuk.
De wedstrijden waren echt slecht.
De balletjes gehakt van Hank Groot waren erg lekker.
De Groen-Zwarte Maten bedankt voor de sponsoring.
De Vrienden van SVW bedankt.
Stefanie v.d. Gragt bedankt voor de begeleiding.
En ik wil ook iedereen bedanken voor de gezelligheid dit weekend.


Groeten van een begeleidende vader met 2 goede ogen en 2 goede oren……


 

Hoofdsponsors

Van der Meer en Philipsen
Wouters Slijkerman Makelaardij

Jubileumloterij

Get Adobe Flash player

AZ Talentenplan

AZ Talentenplan

Advertentie

Advertenties

Advertentie

sitemap

Ook een clubsite? this.site = ©reated by REYEZ!