zondag 8 maart 2009
Nieuws: Voetbal

Na het dramatische gelijkspel tegen AGSV C1 neemt SVW'27 C6 tegen Reigerboys haar revanche 0-11 !
28 februari jl. heeft SVW'27 C6 haar titelkansen waarschijnlijk verspeelt.
Na een zeer gecontroleerde eerste helft waarbij de voorsprong bij rust 2-0 bedroeg, sloeg het sentiment in de tweede helft volledig om. Een misverstand rond de 16 meter leidde tot de verdiende 2-1 voor AGSV C1. AGSV was feller in de persoonlijke duels en SVW miste de kracht om de situatie weer in eigen hand te krijgen. Na een onfortuinlijke duikeling van een AGSV speler in het strafschopgebied besliste de scheidsrechter tot een penalty. Twee minuten voor tijd werd de voorsprong te niet gedaan en eindigde de wedstrijd in een 2-2 gelijkspel. Teleurgestelde SVW spelers en opgetogen AGSV spelers met in de gelederen twee dames die zeer, zeer verdienstelijk speelde.
7 maart, de titelkansen lijken ver weg maar de strijd is nog niet gestreden. Om 13:00 uur treden de groenzwarten aan tegen de geelzwarten van Reigerboys. Het duel kan beginnen, wij zijn er klaar voor. Na vijf minuten is het raak, een volledig zoek gespeelde verdediging heeft het nakijken en de nul één wordt aangetekend. Voorts hebben de spelers van SVW de situatie volledig onder controle. Op het linker middenveld worden Reigerboys spelers te kijk gezet, ja lezers de C6 heeft ook zijn briljante momenten, na twee snelle 1-2 combinaties wordt onze linkshalf diep gestuurd, de bal wordt voorgegeven en perfect afgerond, GOAL !. Dit was een actie uit het boekje, fantastisch mannen, ik ben trots op jullie.
Er wordt gerust met een 0-6 voorsprong. Na rust wordt het spel van de eerste helft gecontinueerd, echter ook vele kansen (8 à 10) worden tot 'ongenoegen' van de coach om zeep geholpen. Waar is de concentratie? Desalniettemin wordt het een feest van doelpunten met een 0-11 eindstand tot gevolg. Wie weet is dit een goede opmaat om het doelgemiddelde met de concurrentie aan te kunnen. Het eerstvolgende duel is op 14 maart a.s. uit tegen Grashoppers C3.