Het amateurvoetbal is vanaf het seizoen 2017/’18 gestart met de invoering van de nieuwe wedstrijdvormen voor pupillen. De onder 8-, onder 9- en onder 10-pupillen spelen voortaan in een 6 tegen 6 wedstrijdvorm op een aangepast kwart veld en de onder 11 en onder 12 pupillen spelen hun wedstrijden in een 8 tegen 8 wedstrijdvorm op een aangepast half veld.
Ook de wedstrijden bij de schoolvoetbaltoernooien zijn aangepast naar deze nieuwe wedstrijdvormen. De groepen 5/6 spelen 6 tegen 6 en de groepen 7/8 spelen 8 tegen 8, conform de spelregels/veldafmetingen van de nieuwe wedstrijdvormen. De exacte spelregels en reglementen staan hieronder vermeld.
voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!
Sommige widgets kunnen meerdere malen worden toegevoegd. Bij meermaals toevoegen wordt achter de widgetknop aangegeven hoeveel keer de widget is toegevoegd.